Agentura pro sociální začleňování uzavřela memorandum s pedagogickou fakultou

Ve čtvrtek 20. dubna bylo za účasti ředitele vládní Agentury pro sociální začleňování Radka Jiránka a děkana Fakulty pedagogické ZČU Miroslava Randy slavnostně podepsáno Memorandum o spolupráci mezi Agenturou a Západočeskou univerzitou v Plzni (konkrétně pedagogickou fakultou).
Smlouva je východiskem partnerství mezi oběma institucemi především v oblasti odborné spolupráce při podpoře sociálního začleňování formou společných výzkumných projektů a aktivit, realizace studentských stáží, řešení souvisejících témat bakalářských a diplomových prací, ale i konzultační, poradenské a expertní činnosti, stejně jako i spolupráce na přípravě koncepčních materiálů týkajících se zejména plzeňského regionu. Obdobné memorandum uzavřela Agentura v nedávné době také s univerzitami v Ostravě a v Pardubicích, smlouva uzavřená v Plzni je však první, která zakládá toto partnerství s pedagogickou fakultou.

Josef Slowík

27.04.17

ArtCamp 2017 je v plném proudu

17.07.17