Fakultní centrum zdraví pořádalo přednášku pro seniory

Ve čtvrtek 27. 4. se na fakultě zdravotnických studií konala přednáška pro seniory na téma Degenerativní změny ramenního a kolenního kloubu člověka.

Přednáškou provázel vedoucí katedry teoretických oborů Otto Kott a posluchači se seznámili se stavbou, funkcí a nejčastějšími patologickými změnami ramenního a kolenního kloubu. Přednášku s workshopem na anatomických modelech pořádalo Fakultní centrum zdraví, vzniklé při fakultě zdravotnických studií v září minulého roku. Centrum vzniklo jako fakultní zdravotnické kontaktní místo nabízející široké veřejnosti své odborné poradenské služby v oblasti rozvoje a udržování zdravého životního stylu. Jeho cílem je tak pomoci široké veřejnosti zvýšit všeobecnou zdravotní gramotnost.

Fakulta zdravotnických studií

Iva PĚCHOUČKOVÁ

27.04.17

Fakulta filozofická zve na besedu s Janou Arend o překladatelství v Evropské komisi