Studentka Kateřina Beroušková je hvězdou v běhu na lyžích

Kateřina Beroušková, studentka 5. ročníku ekonomické fakulty a reprezentantka České republiky v běhu na lyžích, má za sebou velmi úspěšnou sezónu.

Ačkoli se Kateřina Beroušková v loňském roce poprvé probojovala do národního výběru, letos už patřila k jeho oporám. Vyhrála s přehledem Český pohár, stala se trojnásobnou mistryní ČR, naposledy na 30 km. A hlavně velmi úspěšně bojovala na vrcholné akci této sezóny – Mistrovství světa v Lahti. Na všech tratích, ve kterých startovala, dojela jako nejlepší Češka a vždy se probojovala do elitní třicítky, když nechávala za sebou i staronovou reprezentantku Kateřinu Smutnou. Za všechny letošní výkony Kateřině gratulujeme a přejeme další síly na dokončení studia na FEK a na příští olympijský rok.

Kateřina MODRÁ

28.04.17

Podpis memoranda otevírá možnosti konkrétní spolupráce s významnými čínskými univerzitami

Nové technologie - Výzkumné centrum