Věnujte knihu na dobrou věc

Nadace pro transplantace kostní dřeně pořádá charitativní akci, do které se zapojila i naše univerzita. Hned na několika místech naleznete sběrné boxy, do kterých můžete odevzdat nepotřebné knihy. Výtěžek z jejich prodeje na charitativním bazaru pak poputuje do nadace.

Ekonomická fakulta, která se stala jedním ze spolupořadatelů této charitativní akce, umístila na několika místech sběrné boxy, do kterých mohou zájemci odevzdávat již nepotřebné knihy. Z vybraných knih bude uspořádán charitativní bazar v rámci akce Čteme Na Dřeň, který se uskuteční 26. a 27. května v Papírně v Plzni. Kromě prodeje knih se návštěvníci mohou těšit i na bohatý doprovodný program, ve kterém vystoupí například Michal Šindelář se svou kapelou. Celý výtěžek poputuje Nadaci pro transplantace kostní dřeně.

Sběrné boxy naleznete na těchto místech:

• Univerzitní knihovna u nástěnky
  • Fakulta elektrotechnická, před bufetem
  • Fakulta ekonomická, 4. patro u učebny UL-411
  • Kulturka ZČU, Sedláčkova 19

Akci společně s Nadací pro transplantace kostní dřeně organizují studentky 1. ročníku magisterského studia fakulty ekonomické, Aneta Krnáčová a Barbora Frýbertová, které ji navrhly v seminární práci zpracované v rámci předmětu marketingové řízení podniku pod vedením Dity Hommerové.

Kateřina MODRÁ

28.04.17

Absolventka Petra Valentová se podělila o zážitky ze svého podnikání

Fakulta ekonomická