Přijďte si zaběhat s rektorem

Registrace na Běh s rektorem prodloužena do úterý 16. května do 12 hodin. Štafetový závod dvoučlenných týmů v délce 1,5 km odstartuje v 16. května v 16 hodin v univerzitním kampusu. Zúčastnit se mohou nejen studenti, ale vítáni jsou i zaměstnanci a široká veřejnost.
Účastníci závodu si nejprve mohou zkusit zaběhnout zahřívací kolo v délce 400 metrů. Poté již odstartuje samotný závod. Trasa povede okolo celého kampusu, start a cíl bude před tělocvičnou katedry tělesné výchovy a sportu. Prvních 50 přihlášených dvojic se po doběhnutí může těšit na jedno pivo na osobu zdarma.

Po skončení závodu čeká na závodníky i diváky vyhlášení výsledků celoroční sportovní akce O pohár rektora a také slavnostní otevření nových venkovních sportovišť.

Podrobné propozice závodu jsou k přečtení na webu katedry tělesné výchovy a sportu.
Na Běh s rektorem je nutné se předem přihlásit.

Kateřina MODRÁ

15.05.17

Historická soutěž SOHI2018 ocenila žáky základních škol

06.06.18