Studenti z univerzity si ověří manažerské dovednosti na fotbalovém mistrovství Evropy žen

Ve dnech 2. až 14. května proběhne v Plzni, Přešticích, Domažlicích a Příbrami fotbalové Mistrovství Evropy žen v kategorii U17. Vybraní studenti, převážně z pedagogické fakulty, si při této příležitosti vyzkouší pracovat na pozicích asistentů funkcionářů UEFA, PR manažerů či jako organizátoři při zajišťování doprovodného programu.

K českému týmu byla na mistrovství vylosována nejlepší evropská reprezentační družstva v této kategorii a to týmy Španělska, Německa a Francie, a tak velkým úspěchem české reprezentace bude postup z této „skupiny smrti“.

Prostřednictvím KTV FPE byli Fotbalovou asociací ČR osloveno třicet studentů z univerzity, kteří si budou moci v praxi ověřit svoje manažerské a jazykové dovednosti, schopnost příjemného vystupování a komunikace i v cizím jazyce.  Budou pracovat na pozicích asistentů funkcionářů UEFA, PR manažerů a jako organizátoři při zajišťování doprovodných „Fotbalových festivalů zábavy a sportu“ konaných vždy v den utkání.

Věřím, že studenti budou dobře reprezentovat ZČU při organizaci této významné mezinárodní akce, která jim umožní získat nové cenné organizační a manažerské zkušenosti.

Jaromír Votík

02. 05. 17

Studenti Fakulty pedagogické připravili sportovní program pro děti ze základní školy

Spolupráce Sport Studenti

06. 12. 2018

Kýblu akademické krve je 25 let

Spolupráce Studenti

Fakulta ekonomická

05. 12. 2018

International Day 2018 je tady!

Festival Konference Studium

Zahraniční vztahy