Studenti v noci probudí své fakulty k životu

Na třech pedagogických fakultách, v Praze, Olomouci a Plzni, se 9. května uskuteční večerní diskuze s uznávanými odborníky a předávání zkušeností z učitelské praxe.
Studentská iniciativa Otevřeno pořádá 9. května Noc vzdělávání. Během ní studenti tří pedagogických fakult - Univerzity Karlovy, Univerzity Palackého v Olomouci a Západočeské univerzity v Plzni - nabídnou pestrý program složený z workshopů, přednášek, diskuzí a promítání. Lákají především na uznávané odborníky, kteří se setkají v debatách, a také sdílení zkušeností mezi učiteli a studenty. V doprovodném programu nebude chybět promítání inspirativního filmu ze školního prostředí. Zúčastnit se může kdokoli, kdo má o vzdělávání zájem – vstup je zdarma. Akce začíná od 18 hodin.


„V naší společnosti je vzdělávání stále větší téma. Na to jsme se rozhodli reagovat a vytvořit autentický prostor pro potkávání nejen lidí z odborné veřejnosti, ale i idejí. Cítíme, že se pedagogické fakulty a téma vzdělávání stále více otevírá, a my bychom rádi přispěli svou trochou k této nesmírně důležité diskuzi“ uvedl Petr Setvín, hlavní organizátor akce v Plzni.


Fakulta pedagogická

Kamila Kolářová

05.05.17


Připomeňte si geniálního vědce Stephena Hawkinga


Fakulta aplikovaných věd

45

03.05.18


Celouniverzitní pochod Exodus zamíří tentokrát na Radyni


Zahraniční vztahy

26

09.05.18


Přijďte si na Noc literatury poslechnout mistra ve slam poetry Filipa Korytu


Celouniverzitní

8

05.05.18