Třetí dlouhá noc krátkých textů

Katedra německého jazyka společně s koordinačním centrem výměn mládeže Tandem, Rakouskou knihovnou a jazykovou školou Idé uspořádala 28. dubna již Třetí dlouhou noc krátkých textů.

Celý večer se zaplněným klubem Hi-Fi nesly básničky a krátké povídky, v rámci dlouhé noci nechyběla  ani malá „zpívaná“ s českými a rakouskými písničkami. Literární večer měl velice příjemnou atmosféru, a všichni se již těšíme na Čtvrtou dlouhou noc krátkých textů, která se bude konat v zimním semestru.
Akce Třetí dlouhá noc krátkých textů se konala v rámci projektových dnů „Servus Tschechien, ahoj Rakousko! Grazsko-plzeňské didaktické dny v Plzni“, které byly podpořeny organizací Aktion Rakousko-Česká republika a Rakouskou výměnnou službou OeAD.

Irena Chavíková

15.05.17

Mezi vystavovateli na Veletrhu vědy je i ZČU

06.06.18