Technické fakulty se představily na DronFestu

Unikátního festivalu bezpilotního létání, který se těší čím dál většímu zájmu veřejnosti, se zúčastnily i technické fakulty.
Více než 7 tisíc lidí dorazilo na druhý ročník DronFestu – unikátního festivalu bezpilotního létání, který se odehrál 2. a 3. června v areálu DEPO2015 v Plzni. Letošní DronFest přichystal veletrh bezpilotních letadel, letecké ukázky či exhibiční závody. Návštěvníci se zde dozvěděli celou řadu zajímavostí, například o využití bezpilotních letadel pro policii, hasiče nebo zemědělce, nechyběl ani zábavný program pro děti.
Technické fakulty ZČU zde představily ukázky svého výzkumu a jejich stánky se těšily velkému zájmu návštěvníků.

Kateřina MODRÁ

01.06.17

České technické univerzity vytvořily společný katalog kompetencí

02.07.18