Rektor ZČU předal čestné ocenění Stavbě roku Plzeňského kraje

Ve čtvrtek 25. května byly slavnostně vyhlášeny výsledky soutěže Stavba roku Plzeňského kraje 2016. Kromě hlavního ocenění byla udělena také dvě čestná uznání. Rektor ZČU Miroslav Holeček předal jedno z nich, které získala dostavba posluchárny Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni.
Čestné uznání odborné poroty převzal z rukou rektora ZČU architekt Daniel Němeček. V soutěži o nejkrásnější stavbu plzeňského regionu se letos utkalo 27 staveb. Titulem Stavba roku Plzeňského kraje 2016 se nakonec mohou pyšnit tři z nich, zrekonstruovaná jízdárna v Tachově-Světcích, bytový dům ve Veleslavínově ulici v Plzni a plzeňské sídlo společnosti Workpress Aviation.
Kompletní výsledky letošní soutěže Stavba roku Plzeňského kraje najdete na stránkách soutěže.

Kateřina MODRÁ

26.05.17

Technické fakulty se představily na DronFestu

01.06.17