Tradiční výstava závěrečných prací letního semestru na Sutnarce se blíží

Výstava klauzurních, semestrálních, bakalářských a diplomových prací, která má tradici již od působení původního ústavu umění a designu, propojí celou budovu plzeňské "továrny na umění" v jeden obrovský výstavní prostor. Tento semestr začíná v pondělí 5. června od 16 hodin v budově fakulty designu a umění Ladislava Sutnara.

Za léta fungování této umělecké školy si její studenti pod vedením renomovaných uměleckých osobností vybudovali nejen doma, ale i v zahraničí vynikající pověst, a tak se můžeme i letos těšit na přehlídku talentovaných a mnohdy již i v praxi úspěšných mladých umělců.

Kateřina Martínková

30.05.17

Studenti programu Ekonomika a management mohou i nadále získat také německý diplom

Fakulta ekonomická