Přednáška představí současné trendy a možnosti publikování v excelentních vědeckých časopisech

Úspěšný editor vědeckých publikací Miltiadis D. Lytras z American College of Greece přijede ve středu 28. června od 11 hodin přednášet na univerzitu, aby představil současné trendy a možnosti publikování v excelentních vědeckých časopisech.
Přednáška v anglickém jazyce proběhne v budově pedagogické fakulty Klatovská 51, místnost KL 302. Nenechte si ujít tuto skvělou možnost inspirovat se pohledem úspěšného editora vědeckých publikací! Akce je určena především zaměstnancům a studentům ZČU, ale vítáni jsou i další zájemci.

Kateřina MODRÁ

15.06.17

Zakladatel nekomerční televizní stanice v Americe navštíví univerzitu a hledá další spolupracovníky

30.05.17