Fakulta strojní opět obhájila certifikát ISO

Spolupráce Univerzita Veřejnost

Potvrdila tak svoji pozici důvěryhodného partnera vůči spolupracujícím institucím.

Fakulta strojní po roce opět obhájila na základě ročního auditu mezinárodní certifikaci ISO 9001:2015. Je jediným držitelem této certifikace v rámci celé Západočeské univerzity a pravidelně prochází auditem nezávislé akreditované certifikační společnosti. Kromě uvedení interních procesů a předpisů fakulty do souladu s tímto standardem představuje certifikát také jednoznačný závazek k neustálému zlepšování.

"Certifikace významně napomáhá tomu, abychom vystupovali jako důvěryhodný partner vůči našim spolupracujícím institucím z akademické i průmyslové sféry," doplňuje proděkan pro internacionalizaci Martin Melichar.

Fakulta strojní byla dle mezinárodního standardu ISO 9001:2015 úspěšně certifikována již v dubnu roku 2014. I po 10 letech od zavedení tohoto systému kvality svůj certifikát stále úspěšně obhajuje.

Fakulta strojní

Kamila Kolářová