Univerzitní hokejisté se postaví hráčům ze zámoří

Na začátku ledna bude Plzeň a Praha hostit dva zápasy Evropské univerzitní hokejové ligy. Výběr hokejistů z celé Evropy si po roce opět změří své síly s vrstevníky z Ameriky.

V Evropské univerzitní hokejové lize (EUHL) dostávají prostor mladí studenti ze všech mužstev hrajících v aktuálním ročníku evropské soutěže. V lednovém souboji tak nebudou chybět  dvojnásobní mistři, ale ani nováčci z Noweho Targu či Prahy. Své zastoupení budou mít i všechny tři české týmy - UK Praha, Technika Praha a Akademici Plzeň.  Zápas evropských a amerických univerzitních hokejistů se odehraje již potřetí. Zatímco ale EUHL funguje pouze třetím rokem, americký univerzitní hokej má za sebou již více než stoletou tradici! A tak se všichni hokejoví fanoušci mohou těšit na zajímavé duely. Zápasy se odehrají 3. ledna v Plzni a 5. ledna v Praze.

15. 12. 2015