Vyfoť se na Erasmu v tričku. Kdo letos vyhrál tradiční studentskou soutěž?

International Soutěž Studující

Na začátku září proběhlo vyhlášení soutěže Vyfoť se na Erasmu v tričku, kterou každoročně pořádá kancelář International Office.

Letošního ročníku soutěže Vyfoť se na Erasmu v tričku se zúčastnilo celkem 18 studujících Západočeské univerzity v Plzni.

Výsledky:
1. místo: Alexandra Prajzlerová, Fakulta právnická (Estonsko - Tartu Ülikool)
2. místo: Lukáš Runt, Fakulta aplikovaných věd (Itálie - University of Salerno)
3. místo: Natálie Kardošová, Fakulta ekonomická (Norsko - Oslo Metropolitan University )

Předání cen výherkyním a výherci proběhne na Erasmus Night 7. 11. 2023. Všem tímto děkujeme za zaslání krásných fotek z Erasmu, které najdete vystavené u kanceláře International Office.

Vyjíždíte v akademickém roce 2023/24 na Erasmus? Zapojte se také do soutěže Vyfoť se na Erasmus v tričku 2023/24. Fotografie nám můžete posílat do zpráv na FB International Office od září do konce srpna 2024.

International Office

Monika Mundilová