Chystáte se ucházet o grantový projekt? Seminář Grantové agentury poradí, jak uspět

Cílem setkání, které na ZČU proběhne 16. března, je seznámit pracovníky grantových oddělení, uchazeče o granty i navrhovatele projektů s pravidly Grantové agentury ČR (GA ČR), jež se týkají vyhlášených veřejných soutěží s počátkem řešení v roce 2019.

Ředitelka GA ČR Lada Knetlová na semináři seznámí s podmínkami platnými podle zadávacích dokumentací veřejných soutěží na podporu grantových projektů základního výzkumu vyhlašovaných v roce 2018 a s počátkem řešení v roce 2019. Zároveň přítomným poskytne praktické informace ohledně podávání návrhů projektů prostřednictvím on-line aplikace GRIS.

Akce se uskuteční 16. března od 11 hodin v přednáškovém sále US 207 (budova NTIS) Fakulty aplikovaných věd. Na seminář je nutné se předem přihlásit, kapacita je omezená. V případě nízkého zájmu bude akce zrušena.

Hana PRAŽÁKOVÁ

28. 02. 2018