Noví zaměstnanci ZČU se mohou přihlásit na dvoudenní školení

Lektoři Západočeské univerzity mají připraveny praktické informace z oblastí vnějších vztahů, informačních systémů, bezpečnosti práce, studijního řádu a agendy, legislativy a další.

Celoživotní a distanční vzdělávání Západočeské univerzity v Plzni pořádá v úterý 11. a ve středu 12. září další prezenční školení pro nové zaměstnance. Přihlásit se na něj může kdokoliv, kdo na ZČU začal pracovat od jara, kdy se školení konalo vůbec poprvé. „Stává se totiž, že noví zaměstnanci, kteří se sami nezeptají, se nedozvědí užitečné informace. Například, že si kvůli obědům v menze nemusejí nahrávat peníze na JIS kartu, ale že lze zařídit smlouvou, aby se jim platby za obědy strhávaly přímo z výplaty,“ vysvětluje za organizátory Jana Holatová.

Někteří zaměstnanci se už přihlásili, další organizátoři kontaktovali prostřednictvím kateder.

Lektoři kurzu seznámí účastníky s těmito tématy:

• Vnější vztahy
  • Informační systémy
  • Řízení projektů
  • Personální otázky
  • BOZP
  • Požární ochrana
  • Studijní řád a studijní agenda
  • Evidence vědy
  • Legislativa

Akci bude hostit budova CIV v kampusu na Borech, místnost UI 127, po oba dva dny začne v 8 a skončí ve 12 hodin. Více informací najdou zájemci na webu Celoživotního a distančního vzdělávání, kde mohou také podat přihlášku.

Školení pro nové zaměstnance bude ZČU pořádat dvakrát ročně a připravuje se také jeho on-line verze ve stylu on-line školení na GDPR, které už funguje.

Pavel KORELUS

03. 09. 2018

Vyberte si z nabídky květnových kurzů

Další vzdělávání Přednáška Seminář