Fakulta strojní je škola doporučená zaměstnavateli

Úspěchy

V letošním V. ročníku soutěže Škola doporučená zaměstnavateli vyhlašované Klubem zaměstnavatelů se Fakulta strojní Západočeské univerzity umístila na 3. místě. Uspěla i Fakulta elektrotechnická.

Ve čtvrtek 1. listopadu se uskutečnil každoroční galavečer Klubu zaměstnavatelů, na kterém byly vyhlášeny výsledky podzimní soutěže Škola doporučená zaměstnavateli 2018.

V rámci této soutěže doporučují zaměstnavatelé jednotlivé fakulty vysokých škol z celé republiky a střední školy ve vybraných regionech. Fakulta strojní Západočeské univerzity v Plzni se umístila na 3. místě v kategorii fakulta doporučená zaměstnavateli. Cenu převzal v Betlémské kapli proděkan pro spolupráci s praxí Jan Zdebor.

V soutěži zabodovala také Fakulta elektrotechnická ZČU, která skončila na 6. místě a zároveň byla první mezi českými elektrofakultami. Západočeské univerzitě připadlo celkově čtvrté místo.

Fakulta strojní

Eva Krauzová

Programátoři, pozor! Catalysts Coding Contest je opět tady.

Studenti Tisková zpráva Veřejnost

Fakulta aplikovaných věd

06. 11. 2018

Hluboké kontrasty oslovily nejen studenty Západočeské univerzity