Fakulta strojní je škola doporučená zaměstnavateli

Úspěchy

V letošním V. ročníku soutěže Škola doporučená zaměstnavateli vyhlašované Klubem zaměstnavatelů se Fakulta strojní Západočeské univerzity umístila na 3. místě. Uspěla i Fakulta elektrotechnická.

Ve čtvrtek 1. listopadu se uskutečnil každoroční galavečer Klubu zaměstnavatelů, na kterém byly vyhlášeny výsledky podzimní soutěže Škola doporučená zaměstnavateli 2018.

V rámci této soutěže doporučují zaměstnavatelé jednotlivé fakulty vysokých škol z celé republiky a střední školy ve vybraných regionech. Fakulta strojní Západočeské univerzity v Plzni se umístila na 3. místě v kategorii fakulta doporučená zaměstnavateli. Cenu převzal v Betlémské kapli proděkan pro spolupráci s praxí Jan Zdebor.

V soutěži zabodovala také Fakulta elektrotechnická ZČU, která skončila na 6. místě a zároveň byla první mezi českými elektrofakultami. Západočeské univerzitě připadlo celkově čtvrté místo.

Fakulta strojní

Eva Krauzová

02. 11. 2018

Západočeská univerzita uspěla v žebříčku univerzit U-Multirank