Fakulta strojní je škola doporučená zaměstnavateli

Achievements

V letošním V. ročníku soutěže Škola doporučená zaměstnavateli vyhlašované Klubem zaměstnavatelů se Fakulta strojní Západočeské univerzity umístila na 3. místě. Uspěla i Fakulta elektrotechnická.

Ve čtvrtek 1. listopadu se uskutečnil každoroční galavečer Klubu zaměstnavatelů, na kterém byly vyhlášeny výsledky podzimní soutěže Škola doporučená zaměstnavateli 2018.

V rámci této soutěže doporučují zaměstnavatelé jednotlivé fakulty vysokých škol z celé republiky a střední školy ve vybraných regionech. Fakulta strojní Západočeské univerzity v Plzni se umístila na 3. místě v kategorii fakulta doporučená zaměstnavateli. Cenu převzal v Betlémské kapli proděkan pro spolupráci s praxí Jan Zdebor.

V soutěži zabodovala také Fakulta elektrotechnická ZČU, která skončila na 6. místě a zároveň byla první mezi českými elektrofakultami. Západočeské univerzitě připadlo celkově čtvrté místo.

Gallery

Faculty of Mechanical Engineering

Eva Krauzová

02. 11. 2018

Observation of triple-point Fermions

Cooperation Achievements Science

New Technologies - Research Centre (NTC)

14. 06. 2021

The International Staff Week was organized for the first time by the UWB with OTH Amberg Weiden

Cooperation University

International Office

25. 05. 2021

US Point offered help to students, teachers and general public

covid-19 Seminar Public

Institute of Applied Language Studies

24. 05. 2021

APCOM conference

An international conference focused on the structure of materials

Conference Cooperation Science

New Technologies - Research Centre (NTC)

30. 06. 2021

What can the University of West Bohemia do for the future of the world?

Students University Employees

University-wide