Na Fakultu pedagogickou opět zavítali absolventi

Absolventi Beseda Studenti

Učitelé během setkání besedovali se svými nástupci a přibližovali jim úskalí i výhody svého povolání.
Téměř padesát absolventů učitelství se zúčastnilo dalšího ročníku Dne s absolventy pořádaného Fakultou pedagogickou Západočeské univerzity.

Své kolegy z mateřských, základních a středních škol nejprve přivítali proděkani fakulty, poté je učitelé odvedli na jednotlivé katedry a seznámili je se současnou situací a výsledky. Došlo také na besedy se studenty s cílem přiblížit budoucím učitelům podmínky v praxi, upozornit je na úskalí i pozitivní stránky učitelského povolání.

Závěrečná beseda se konala pod patronací děkana Miroslava Randy. Na setkání absolventů dorazili také vedoucí odboru školství, mládeže a sportu Krajského úřadu Plzeňského kraje Jaroslava Havlíčková a předseda výboru pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost zastupitelstva Plzeňského kraje Jaroslav Šobr.

Josef Kepka

21. 11. 2018

Katedra informatiky a výpočetní techniky zkoumá propojení žurnalistiky a umělé inteligence

Spolupráce