Láká vás práce v EU? Univerzita má svého ambasadora, který vám s ní pomůže

Absolventi Studenti

Západočeská univerzita se zařadila po bok dalších českých univerzit, které mají svého studentského ambasadora profesní dráhy v Evropské unii.  Stala se jím studentka právnické a filozofické fakulty Karolína Hanzlová.

Ať již jste absolventem či teprve studentem, EU Careers Ambassador vám může pomoci se zorientovat nejen v nabídce práce v institucích Evropské unie, ale také vás provést úskalími výběrového řízení či přispět cennými radami ohledně kariéry v EU.
A pro koho je práce v institucích EU především určena? Primárně jsou vítáni absolventi humanitních oborů (právo, ekonomie, jazyky, politologie a mezinárodní vztahy), ale do obecného výběrového řízení se může přihlásit kdokoliv s alespoň bakalářským titulem a znalostí dvou jazyků EU (včetně češtiny). EU ale čas od času shání i experty z různých oblastí, a tak ani studenti technických oborů nemají dveře do institucí EU zavřené.
Pokud vás láká práce v EU, sledujte facebookový profil EU Careers ZČU, kde najdete nejen potřebné informace, ale také aktuální pracovní nabídky a termíny seminářů, které ambasadorka pravidelně pořádá.
Pokud ji chcete kontaktovat přímo, využijte mail eucareers.zcu@gmail.com či telefon 776 468 084.


Celouniverzitní

Kateřina MODRÁ

11. 12. 2018


Fakulta zdravotnických studií získala akreditaci pro čtyři studijní programy

Studium Tisková zpráva Univerzita

Fakulta zdravotnických studií

03. 01. 2019

Křest knihy Příběh samurajů: život a svět válečníků starého Japonska

Tisková zpráva Univerzita Veřejnost

Fakulta filozofická

19. 12. 2018

Ekonomové, právníci a pedagogové otevírají dveře zájemcům o studium

Tisková zpráva Univerzita Veřejnost

Celouniverzitní

15. 01. 2019