Koledování na schodech

19. prosince, 16:30

Fakulta pedagogická, Veleslavínova 42, atrium

Studenti Veřejnost Zaměstnanci

Přijďte si zazpívat a užít si tu pravou vánoční atmosféru.

Vstup: volný
Určeno pro: studenty, zaměstnance, veřejnost

Fakulta pedagogická ZČU a studentská organizace Otevřeno zvou na předvánoční komponovaný program. Přijďte si připomenout vánoční příběh, zaposlouchejte se do vánočních písní v podání Dívčího akademického sboru Fakulty pedagogické pod vedením Romany Feiferlíkové a Daniely Mandysové a Plzeňského akademického sboru vedeného Vítem Aschenbrennerem a nechte se i vy svést ke zpěvu a předvánočnímu rozjímání.

Kromě zpěvu a divadelního představení organizátoři slibují i bleší trh a soutěž o nejlepší cukroví. Zájemci o účast v soutěži se mohou přihlásit e-mailem zaslaným na adresu zelezna.katka@gmail.com. Po celou dobu bude navíc probíhat maraton psaní dopisů.

Program vznikl pod režijním dohledem Evy Gažákové a Marie Černíkové, autorem scénáře je František Kaska, výtvarně spolupracoval Petr Jindra.

Šárka Stará

19. 12. 2018, 16:30

13 November
Univerzita Veřejnost Zaměstnanci