Křest publikace Experimentuj s nadhledem s nápojovými plechovkami

26 March

26. března, 15:30

Fakulta pedagogická, Veleslavínova 42

Studenti Veřejnost Zaměstnanci

Křest proběhne v nově otevřeném Informačním centru Fraus na Fakultě pedagogické ZČU ve Veleslavínově ulici.

Vstup: volný
Určeno pro: zaměstnanci, studenti, veřejnost

Kniha přináší nápady a praktické návody na jednoduché fyzikální experimenty pro děti od 8 do 14 let. Všechny pokusy jsou jednoduché a lze je připravit z běžně dostupných pomůcek. Jsou ideální do hodin fyziky na druhém stupni ZŠ, pro přírodovědu na konci prvního stupně ZŠ, ale i pro zvídavé děti a jejich rodiče jako smysluplná zábava na doma.

V rámci slavnostního odpoledne předvedou ukázky experimentů samy autorky publikace, kterými jsou Jitka Soukupová, Eliška Suchardová, Zuzana Strankmüllerová.

Více informací o knize najdete na webu nakladatelství Fraus.

Slavnostní křest proběhne v novém Informačním centru Fraus na Fakultě pedagogické, které touto akcí zahajuje svůj provoz. Sloužit bude pedagogům, studentům učitelských oborů i dalším zájemcům, kteří se budou chtít blíže seznámit s tištěnými i elektronickými produkty nakladatelství.

Šárka Stará

26. 03. 2019, 15:30

30 September
Univerzita Veřejnost Výstava

Výstava grafického designu a kreseb Philipa Pearlsteina

Galerie Ladislava Sutnara

30. 09. 2020, 18:00

21 October

Bitva o Plzeň

LOGSPEED CZ Aréna

21. 10. 2020, 18:30

24 September
COVID-19 Další vzdělávání Zaměstnanci

Nouzová distanční výuka na vysoké škole – jak se připravit?

Google Meet

24. 09. 2020, 14:00