Studenty pobaví už jedenáctá Kapeláž

Festival Univerzita Veřejnost

Soutěžní přehlídku studentských kapel v areálu Plzeňského Prazdroje letos ozdobí i kapela GOODFELLAS - objev roku hudebních cen Anděl.

Už jedenáctým rokem pořádá Stavovská unie studentů ve spolupráci se Západočeskou univerzitou přehlídku studentských kapel Kapeláž, která se uskuteční na již tradičním místě – na nádvoří Plzeňského Prazdroje. Termín je o něco méně tradiční, ale o to lákavější. Na prvního Máje neboli 1. května 2019 od tří odpoledne.

Na letošní Kapeláži se na vás těší šest mladých kapel, které budou soutěžit o vaši přízeň. Představí se vám TyPilas, ToVeg, ON FIRE, Cliché, Right Now a ZASTODESET. Pro kapely se bude hlasovat přímo na akci pomocí lístků, které dostanete při vstupu od majálesových Hodných holek.Těšte se na několik hudebních žánrů, na své si přijde opravdu každý, a chybět nebude ani doprovodný program v podobě soutěží o pivo zdarma! Na konec Kapeláže jsme pro vás připravili speciálního hosta. Jedná se o kapelu GOODFELLAS, která se může pyšnit cenou Objevu roku z předávání Andělů.

Pokud tedy máte stejně jako my rádi dobrou muziku a zábavný program, budeme se na vás těšit 1. května 2019 od 15 hodin v Plzeňském Prazdroji.

Galerie


Celouniverzitní

Radka Šindelková

24. 04. 2019


Západočeská univerzita se v srpnu a září představí Plzeňanům dvěma výstavami

Tisková zpráva Univerzita Výstava

Celouniverzitní

19. 08. 2019

Výzkumníci Fakulty elektrotechnické se úspěšně představili na konferenci MARSS

Konference Věda

Fakulta elektrotechnická

01. 08. 2019

Šestá generace formule studentů ZČU vyráží na závodní okruhy

Soutěž Spolupráce Tisková zpráva

Fakulta strojní

23. 07. 2019