Hlaste se na JuniorFEL

15 May
Fakulta elektrotechnická ZČU prodloužila termín pro přihlášky na letní univerzitu JuniorFEL pro šedesát žáků 5. ‑ 9. tříd základních škol a studentů primy až kvarty víceletých gymnázií se zájmem o elektrotechniku. Otevře také pokračování letní školy [JuniorFEL2] pro studenty netechnických středních škol ve věku 16 – 19 let.

Určeno pro: žáci ZŠ a SŠ
Kontakt: Jaroslav Fiřt
Více informací na: https://juniorfel.zcu.cz/

Během posledního srpnového týdne se účastníci seznámí srozumitelnou a hravou formou se základními poznatky a zajímavostmi v oborech elektrotechnika a elektronika. Pro obě části JuniorFEL je připraven samostatný program zohledňující věkovou skupinu a znalosti účastníků. Účastníci [JuniorFEL2] se budou věnovat i satelitní technice. Na závěr účastníky čeká slavnostní promoce, při které jim budou předány absolventské diplomy.

Přihlášku je třeba vyplnit do 15. května na webu JuniorFEL.

Pavel KORELUS

15. 05. 2019, 12:45