Studenti práv hovořili o bezpečnostní situaci ve státě

Konference Studenti Univerzita

Akci uspořádala katedra ústavního a evropského práva.
Nestandardní bezpečnostní situace ve státě – ústavní, evropský a mezinárodní pohled byl název akce, kterou v květnu uspořádala katedra ústavního a evropského práva Fakulty právnické ZČU. Kolokvium tvořilo celkem dvanáct příspěvků vyučujících i studentů, kteří přinesli celou řadu zajímavých postřehů z této oblasti napříč jednotlivými právními odvětvími. Všechny příspěvky z kolokvia vyjdou jako sborník.

Katedra akci uspořádala v rámci projektu studentské grantové soutěže SGS – 2019 – 026 Suverenita, bezpečnost státu a lidská práva ve vztahu k evropské integraci a aplikaci práva.

Fakulta právnická

Jiří Pátek

05. 06. 2019

Katedra hudební výchovy a kultury nově nabídne doktorské studium