Den pracovních příležitostí na Fakultě zdravotnických studií

08 October

8. října, 10:00

Fakulta zdravotnických studií ZČU, Husova ul.

Spolupráce Studenti Výstava

Hledání, ať už jakékoliv, má vždy svá úskalí. O to více, jedná-li se o hledání budoucího povolání. Rozhodnout se, kde podepsat pracovní smlouvu, není nikdy jednoduché. Proto Fakulta zdravotnických studií ZČU pozvala celou řadu perspektivních zaměstnavatelů v pozici vystavovatelů a zve na již tradiční Den pracovních příležitostí.

Určeno pro: studenty
Kontakt: Ing. Alena Lochmannová, Ph.D., MBA

Den pracovních příležitostí se bude v prostorách Fakulty zdravotnických studií ZČU konat dne 8. října 2020 od 10:00 do 15:00 hodin. Půjde o prezentační výstavu pro studenty, kterým vystavovatelé představí možné budoucí pracovní uplatnění. Studenti tak získají jedinečnou příležitost položit správné otázky správným lidem.

„Srdečně zveme studenty všech ročníků i oborů. Akce cílí jak na studenty, kteří budoucí povolání aktuálně hledají, tak na ty, kteří si zatím jen vytvářejí představu o možnostech svého budoucího kariérního působení. Významnou devizou akce je možnost pokládat konkrétní dotazy zástupcům jednotlivých vystavovatelů, významných partnerů fakulty, a získat tak konkrétní, užitečné odpovědi," zve na akci děkan Fakulty zdravotnických studií ZČU Lukáš Štich.

Fakulta zdravotnických studií

Alena Lochmannová

08. 10. 2020, 10:00

21 October

Bitva o Plzeň

LOGSPEED CZ Aréna

21. 10. 2020, 18:30

28 September
Spolupráce Veřejnost Výstava

Výstava výsledků projektu Peregrinus Silva Bohemica (1. 8. - 28. 9.)

Galerie Kvilda, budova obecního úřadu, Kvilda 17

Fakulta aplikovaných věd

28. 09. 2020, 18:00

12 November