Zápisy na Univerzitu třetího věku začaly, první den byl velký zájem

Studium Univerzita Veřejnost

Nováčci i pokračující posluchači si předem zarezervovali místo a ke studiu pro seniory v akademickém roce 2020/2021 se mohou hlásit až do 24. srpna.

Univerzita třetího věku Západočeské univerzity v Plzni začala ve středu 19. srpna přijímat posluchače pro nadcházející akademický rok. Přicházeli zájemci – nováčci, ale také ti, kteří už mají se studiem pro seniory zkušenosti. Zástup uchazečů se ráno dokonce táhl až před budovu v Jungmannově ulici 1, kde sídlí studijní oddělení Univerzity třetího věku.

K zápisům dostali pozvánku ti uchazeči, kteří si je do 13. srpna rezervovali. „Celkem máme 1180 rezervací od nováčků i pokračujících posluchačů,“ uvedla vedoucí Magdalena Edlová.

Zápisy budou pokračovat ještě ve čtvrtek 20. a v pátek 21. srpna. V pondělí 24. srpna budou zápisy pouze pro nové uchazeče. Uvolněná místa z nevyzvednutých rezervací nabídne Univerzita třetího věku znovu, zapisovat se budou 3. září.

Více o nadcházejícím ročníku Univerzity třetího věku čtěte v tiskové zprávě z 31. července.

Univerzita třetího věku

Pavel KORELUS

19. 08. 2020

Začaly kurzy Vědecké komunikace v anglickém jazyce