Tvorba on-line testu v LMS Moodle

17. září, 11:00

UL 602 (budova Fakulty strojní) Univerzitní 22, Plzeň

Další vzdělávání Zaměstnanci

Potřebujete se naučit vytvářet testy v programu Moodle? Jak do něj zadat jednotlivé typy testových položek? Zveme vás na kurz Tvorba on-line testu v LMS Moodle, kde si vše vyzkoušíte pod vedením zkušeného lektora.

Vstup: zdarma po předchozím přihlášení
Kontakt: Jakub Truneček (jtrunece@rek.zcu.cz, 735 713 966)
Více informací na: https://czv.zcu.cz/Kurz/esf15-011/

Moodle je nástroj pro tvorbu elektronických kurzů na internetu i pro vedení výuky v těchto kurzech. V kurzu získáte konkrétní dovednost vytvářet v systému Moodle elektronické testy. Budete schopni sestavit test a zadat jednotlivé typy testových položek, tj. tvořit dichotomické otázky ano / ne, pravda / lež, otázky s výběrem odpovědi, otázky s krátkou tvořenou odpovědí, otázky přiřazovací, otázky doplňovací (cloze), otázky drag and drop into text, otázky s dlouhou tvořenou odpovědí aj. Vše si v praxi vyzkoušíte v počítačové učebně se zkušeným lektorem nebo lektorkou.

Vstup na kurz je zdarma po předchozím PŘIHLÁŠENÍ.

Máte o kurz zájem, ale nevyhovují vám termíny? Neváhejte nás kontaktovat pro individuální konzultace. Zároveň nabízíme možnost uskutečnění kurzu pro skupinky zájemců – rádi se s vámi domluvíme na termínu a místě konání, které bude nejvíce vyhovovat vám.

Kontaktujte nás: Bc. Jakub Truneček, jtrunece@rek.zcu.cz

Jakub Truneček

17. 09. 2020, 11:00

12 November