Noví studenti Fakulty zdravotnických studií prožili seznamovací týden

Přednáška Studenti Studium

Studenti oboru fyzioterapie a ergoterapie mají první praktické zkušenosti se svými obory. FZS pro ně připravila seznamovací týden s názvem Pohybové aktivity v rehabilitaci.

V týdnu od 14. do 18. září se konal seznamovací týden pro studenty 1. ročníku oborů fyzioterapie a ergoterapie Fakulty zdravotnických studií ZČU s názvem Pohybové aktivity v rehabilitaci.

Studenti měli během týdne na programu například pochod se seznamovacími hrami okolo boleveckých rybníků, návštěvu ZOO Plzeň s fylogenetickým workshopem nebo turnaj ve volejbalu.

Nejoblíbenější aktivitou byl tematický a praktický program ve skupinách. Studenti si v něm zkusili jízdu na vozíku, využití kreativity v ergoterapii nebo práci se sluchovým a tělesným handicapem.

Fakulta zdravotnických studií

Alena Lochmannová

21. 09. 2020

Projektové centrum nabízí přístup do Spinbase, nového nástroje pro mezinárodní projekty