IoT pro chytré

25 November

25. listopadu, 10:00

Seminář Věda Zaměstnanci

...aneb Úspěšná implementace IoT řešení do každodenního života v regionech. Zúčastněte se online webináře.

Vstup: po registraci
Kontakt: Martin Babuška, babuska@rek.zcu.cz

Digitální transformace společnosti i všech procesů, které v ní probíhají, je realitou. Svoje data máme v cloudu, s přáteli komunikujeme platformovým způsobem, naše chytrá zařízení si mezi sebou povídají bez nás a upozorňují nás na aktuální situaci v okolním světě. Je jen záležitostí zájmu, vkusu a technologické afility nebo odmítavosti každého z nás, nakolik technologiím dopustí, aby usnadňovaly, zefektivňovaly nebo snad i dokonce ovládaly jeho život. Využívají však české obce dostatečně všech příležitostí, které implementace pokročilých digitálních technologií a jejich kombinací nabízí? Mají k dispozici dostatečné finanční a investiční, lidské i technologické zdroje pro úspěšnou digitalizaci, s jejíž pomocí mohou zefektivnit správu věcí veřejných a současně svým občanům usnadnit život?

Online webinář pořádá CzechInno, z.s.p.o. a k účasti je třeba registrace. Workshop chce ve vybraných krajských městech ukázat, co vše IoT aktuálně umí a kde by mohl ještě více pomoci.

Cílem workshopu je nabídnout účastníkům:

• Informace o IoT novinkách v ČR i ve světě̌

• Možnost diskuze s renomovanými odborníky

• Možnost kontaktu s osobami, institucemi i firmami s podobnými zájmy a problémy

• Možnost vlastnoručně̌ si vyzkoušet nové technologie a kontakty na zkušené poradce

• Získat nové kontakty, inspiraci a impulsy k dalšímu digitálnímu rozvoji vaší organizace

Radana Polešáková

25. 11. 2020, 10:00