Studentské otazníky ZČU hledají redaktory

Studenti Studium Univerzita

Informační a poradenské centrum Západočeské univerzity hledá mezi studenty nové redaktory blogu Studentské otazníky, kteří budou psát o dění na univerzitě a studentském životě.

Blog Studentské otazníky je založen na principu studenti studentům. Autory článků jsou studenti či absolventi, ideálně ti, kteří studují různé obory a v různých ročnících, aby nabídka článků byla pestrá a zároveň vyvážená. Cílem blogu je nabízet kvalitní a rozmanitý obsah pro studentskou obec ZČU, motivovat a inspirovat k aktivnímu studentskému životu a posílit vztah a důvěru ke své alma mater.

Studenti, kteří mají o psaní zájem, mohou do 8. 3. posílat své CV a pár řádků o tom, jakým tématům by se chtěli věnovat a proč, na tsvaskov@rek.zcu.cz. Informační a poradenské centrum nabízí za jeden článek odměnu 300 – 500 Kč.

Pavel KORELUS

01. 03. 2021

Projektové centrum nabízí přístup do Spinbase, nového nástroje pro mezinárodní projekty

Univerzita Věda Zaměstnanci