Rozjeďte svůj business, získejte důležité informace a vyhraj hodnotné ceny!

Další vzdělávání Soutěž Studující

Jako každý rok Centrum podnikání a udržitelnosti pořádá soutěž Invest Day.

Jste student Západočeské univerzity v Plzni, máte nápad, ale netroufáte si do něj jít sami? Invest Day - soutěž podnikatelských záměrů je určená právě pro vás!

Cílem soutěže je podpořit podnikavé studenty, otestovat jejich schopnosti a um prodat nápad investorům. Kromě toho, že můžete získat zkušenosti, kontakty a investory, jsou připravené i hodnotné ceny.

Nejprve je třeba podat přihlášku, a to nejpozději do 11. 3. 2022 pomocí přihlašovacího formuláře na webových stránkách.

Nebojte, nebudete na to sami! Na seminářích a workshopech vám poradíme, jak správně napsat podnikatelský záměr (Lean Canvas), jak efektivně komunikovat se zákazníkem i jak sestavit rozpočet. Využijte možnosti získat cenné informace a kontakty na lidi z opravdového businessu.

Podrobné informace najdete na: webu Invest Day nebo na facebooku.

Partnerem soutěže je Fakulta ekonomická Západočeské univerzity v Plzni a Centrum podnikání a udržitelnosti.

Fakulta ekonomická

Lukáš Skřivan