Rozjeďte svůj business, získejte důležité informace a vyhraj hodnotné ceny!

Další vzdělávání Soutěž Studenti

Jako každý rok Centrum podnikání a udržitelnosti pořádá soutěž Invest Day.

Jste student Západočeské univerzity v Plzni, máte nápad, ale netroufáte si do něj jít sami? Invest Day - soutěž podnikatelských záměrů je určená právě pro vás!

Cílem soutěže je podpořit podnikavé studenty, otestovat jejich schopnosti a um prodat nápad investorům. Kromě toho, že můžete získat zkušenosti, kontakty a investory, jsou připravené i hodnotné ceny.

Nejprve je třeba podat přihlášku, a to nejpozději do 11. 3. 2022 pomocí přihlašovacího formuláře na webových stránkách.

Nebojte, nebudete na to sami! Na seminářích a workshopech vám poradíme, jak správně napsat podnikatelský záměr (Lean Canvas), jak efektivně komunikovat se zákazníkem i jak sestavit rozpočet. Využijte možnosti získat cenné informace a kontakty na lidi z opravdového businessu.

Podrobné informace najdete na: webu Invest Day nebo na facebooku.

Partnerem soutěže je Fakulta ekonomická Západočeské univerzity v Plzni a Centrum podnikání a udržitelnosti.

Fakulta ekonomická

Lukáš Skřivan

13. 01. 2022

Malí králové koledovali na Fakultě pedagogické

Spolupráce Univerzita Veřejnost

14. 01. 2022

Víte, jak chutná DOBROvolnictví?

Spolupráce Univerzita Veřejnost

21. 01. 2022

Ruská flotila plachetnic je nyní v Plzni

Spolupráce Veřejnost Výstava

Ústav jazykové přípravy

12. 01. 2022

Originální mapy stabilního katastru v ostrovním zobrazení z roku 1830.

Geomatici a informatici vytvořili technologii pro zpracování téměř 200 let starých katastrálních map

Spolupráce Tisková zpráva Veřejnost

Fakulta aplikovaných věd