Pedagogická knihovna na Klatovské nově nabízí studentům kuchyňku a pronájem skříněk na celý semestr

Studium Studující Univerzita

Studenti, kteří si chtějí během studia v knihovně ohřát oběd nebo uvařit čaj, mají možnost v Pedagogické knihovně na Klatovské. Nabízí jim totiž k využití vybavenou kuchyňku. Mimo to začala Pedagogická knihovna část uzamykatelných skříněk pro studenty půjčovat na celý semestr.

Kuchyňka je vybavena základními věcmi – studenti zde naleznou mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici nebo nádobí. Za dobrovolný příspěvek je jim také k dispozici káva nebo čaj. Kuchyňka se nachází vedle týmové studovny ve třetím patře budovy Pedagogické fakulty na Klatovské, kam se studenti dostanou po bočním schodišti za knihovnou. Předtím si ale musí vyzvednout klíče u výpůjčního pultu Pedagogické knihovny.

V novém semestru začala Pedagogická knihovna studentům také půjčovat některé z uzamykatelných skříněk na celý semestr. Doposud byly možné jen krátkodobé výpůjčky. Klíč od skříňky jim zapůjčí u výpůjčního pultu knihovny, budou k tomu potřebovat JIS kartu.

Univerzitní knihovna

Jakub Pokorný