Zdravotní laboranti z FZS připravili další studentskou vědeckou konferenci

Konference Studium Studující

Studenti a studentky druhého a třetího ročníku budou prezentovat laboratorní metody i výzkumná šetření svých bakalářských prací.

Ve středu 24. května proběhne v sídle Fakulty zdravotnických studií v Husově ulici tradiční Studentská vědecká konference studijního programu Laboratorní diagnostika ve zdravotnictví, kterou spoluorganizují jeho odborní asistenti a studující.

Studenti a studentky druhých ročníků dostali za úkol zpracovat a prezentovat určitou laboratorní metodu, s kterou se seznámili při výuce a odborné praxi, studenti třetích ročníků pak v krátkosti posluchačům představí výzkumná šetření svých bakalářských prací. Právě pro studenty třetích ročníků je konference možností, jak si vyzkoušet obhajobu své práce ještě před státními závěrečnými zkouškami. Odbornou a formální část příspěvků editoval odborný asistent Tomáš Vlas, který se současně podílel na vydání již čtvrtého konferenčního sborníku abstraktů.

Konference se uskuteční v učebně HJ 308. Na její organizaci se podílejí také partneři Dynex, Werfen a Exbio.

Fakulta zdravotnických studií

Alena Lochmannová