Absolventka Petra Valentová se podělila o zážitky ze svého podnikání

Petra Valentová, úspěšná absolventka ekonomické fakulty a dnes neméně úspěšná podnikatelka a majitelka kadeřnické firmy Dlouhovláska.cz, vystoupila v pondělí 15. května na ekonomické fakultě.

Se studenty kurzu Základy podnikání hovořila o tom, jak krušné byly její podnikatelské začátky a jak investovala své první větší peníze, které získala z prospěchového stipendia. Podělila se také o svou zkušenost ze zakládání firmy, kdy se jí podařilo vybudovat z nuly firmu, o které psal i časopis Forbes Česko. Petra se snažila studenty motivovat a povzbudit v tom, aby se naplno věnovali studiu, neboť mnoho poznatků, které na fakultě získala, nakonec skutečně využila v praxi. Na závěr studenty vyzvala, aby rozhodně nevzdávali své sny a šli za nimi.

Fakulta ekonomická

Jiří Preis

16.05.17

Záverečný koncert akademického roku rozezněl katedrálu