Den otevřených dveří na ZČU v Plzni

28. ledna, 08:00

fakulty a ústavy ZČU, v kampusu i centru Plzně

Studium Univerzita Veřejnost

Kdo jsme, kde sídlíme, co vám nabízíme? Fakulty, ústavy a další součásti Západočeské univerzity v Plzni se představí na Dni otevřených dveří.

Vstup: zdarma
Určeno pro: uchazeče a jejich doprovod
Více informací na dod.zcu.cz

Západočeská univerzita patří mezi nejúspěšnější školy v České republice. Vše můžeme doložit statistikami i udělenými mezinárodními prestižními oceněními. Máme však viditelnější měřítko. Úspěchy našich studentek a studentů v nejrůznějších oblastech techniky, humanitních a zdravotnických oborů i umění jsou obdivuhodné. A my pro rozvoj jejich talentu a nadání děláme maximum.

Nezavíráme dveře před okolním světem. Každý ze studujících má možnost sestavit si studijní program na míru, vybavit se jazykově, studovat v zahraničí, zapojit se do výzkumných programů i přímo ověřit své znalosti v praxi. A bude-li jednou vzpomínat i na plzeňské majálesy, sportovní vítězství, koncerty pod širým nebem či posezení s kamarády u točeného, budeme rádi.

Přijďte na osobní prohlídku fakult a ústavů a nebojte se zeptat na to, co vás zajímá. Těšíme se na vás.

INFO.ZČU

28. 01. 2025, 08:00

09 Listopad

Faculty of Biology and Aninal Science, Wrocław University of Environmental and Life Sciences