Prestižní ocenění Evropské ženy v podnikání putuje do Plzně

Profesorka fakulty ekonomické Lilia Dvořáková se umístila na prvním místě v žebříčku European Women in Business jako nejlepší česká akademička v oboru Účetnictví a finance pro rok 2017.
Women in Business Awards je ocenění každoročně udělované úspěšným a inovativním ženám z celé Evropy za výjimečné zásluhy v jejich oborech. WIB pečlivě zkoumá a porovnává jednotlivé nominované, jejich práci, metody a přínos v uplynulých 12 měsících. Z dlouhého seznamu respektovaných žen a odvětví jsou poté vyhlášeny vítězky z jednotlivých evropských zemí. V červenci byly zveřejněny výsledky pro letošní rok. Za Českou republiku cenu získala Lilia Dvořáková z fakulty ekonomické, která působí na ZČU již od roku 1992. Vyučuje na katedře financí a zastává mimo jiné také funkci předsedkyně oborové rady v doktorském programu Ekonomika a management.

Podívejte se také na seznam oceněných podnikatelek z ostatních evropských zemí.

Fakulta ekonomická

Ivana KUTÁČOVÁ

07. 08. 2017

Katedra geografie Fakulty ekonomické se podílí na přípravě pocitové teplotní mapy Plzně