Prestižní ocenění Evropské ženy v podnikání putuje do Plzně

Profesorka fakulty ekonomické Lilia Dvořáková se umístila na prvním místě v žebříčku European Women in Business jako nejlepší česká akademička v oboru Účetnictví a finance pro rok 2017.
Women in Business Awards je ocenění každoročně udělované úspěšným a inovativním ženám z celé Evropy za výjimečné zásluhy v jejich oborech. WIB pečlivě zkoumá a porovnává jednotlivé nominované, jejich práci, metody a přínos v uplynulých 12 měsících. Z dlouhého seznamu respektovaných žen a odvětví jsou poté vyhlášeny vítězky z jednotlivých evropských zemí. V červenci byly zveřejněny výsledky pro letošní rok. Za Českou republiku cenu získala Lilia Dvořáková z fakulty ekonomické, která působí na ZČU již od roku 1992. Vyučuje na katedře financí a zastává mimo jiné také funkci předsedkyně oborové rady v doktorském programu Ekonomika a management.

Podívejte se také na seznam oceněných podnikatelek z ostatních evropských zemí.

Fakulta ekonomická

Ivana KUTÁČOVÁ

07. 08. 2017

Studenti Fakulty právnické uspěli v mezinárodní soutěži vědeckých prací

Soutěž Studenti Úspěchy

Fakulta právnická

05. 10. 2021

Fakulta elektrotechnická uzavřela strategické partnerství v oblasti měřicí techniky

Spolupráce Tisková zpráva Věda

Fakulta elektrotechnická

13. 10. 2021

Fakulta filozofická se představuje ve Staré synagoze

Tisková zpráva Veřejnost Výstava

Fakulta filozofická

14. 10. 2021

Archeologické sondy na mohyle ve Vražkově pod horou Říp. Odkryty byly obvodové příkopy a dva hroby ze pozdní doby kamenné.

Další pravěká mohyla pod Řípem. Archeologové odkryli dva hroby z doby kamenné

Spolupráce Tisková zpráva Věda

Fakulta filozofická

15. 10. 2021