Vydavatelství ZČU se zúčastní Festivalu regionálních nakladatelů

I letos na podzim pořádá Knihovna města Plzně Festival regionálních nakladatelů. Prohlédnout si na něm budete moci knižní novinky od nakladatelství ze západu Čech, včetně Vydavatelství Západočeské univerzity v Plzni. Připraven je i zajímavý doprovodný program.

Již třetí ročník festivalu proběhne ve dnech 8. a 9. listopadu. Samotný knižní trh bude zahájen ve čtvrtek 9. listopadu od 10 hodin. Vydavatelství ZČU na něm návštěvníkům představí knižní novinky, mezi nimiž nebudou chybět oblíbené tituly jako Úvod do podnikové ekonomiky, Kolejová vozidla nebo výpravná publikace o dějinách českobudějovické radnice.

Více informací o festivalu naleznete na facebooku události nebo na stránkách Knihovny města Plzně.

Univerzitní knihovna

Jakub Pokorný