Studenti ZČU mají jedinečnou příležitost vyrazit na stáž na mezinárodní festival v Tennessee

Memphis in May, největší mezinárodní kulturní festival v Severní Americe, každý rok představí jednu zahraniční zemi. V roce 2018 jí bude Česká republika a studenti ZČU mohou být u toho.

Organizátoři festivalu nabízejí českým studentům možnost podílet se na organizaci této unikátní akce, již ročně navštíví přes 300 tisíc lidí. Součástí programu bude i vystoupení špičkových českých umělců. Účastníkům stáže bude zajištěna doprava z České republiky i ubytování a poskytnuto týdenní stipendium ve výši 150 dolarů.

Náplní práce bude pomoc při organizování festivalu, ať již v kanceláři nebo v terénu, a propagace České republiky. Podmínkou je plynulá angličtina.

Zájemci mohou kontaktovat Susan Elliott selliott@memphisinmay.org.

Hana PRAŽÁKOVÁ

Dvě součásti ZČU získaly HR Award

Tisková zpráva Univerzita Úspěchy

Nové technologie - Výzkumné centrum