U3V oslaví výročí 25 let své existence reprezentačním plesem

Konat se bude v neděli 3. prosince v prostorách Moving Station na Jižním Předměstí.

Univerzita třetího věku ZČU letos slaví 25. výročí založení. Při této příležitosti pořádá v pořadí již II. reprezentační ples U3V. Vstupenky na akci je možné zakoupit v kanceláři U3V v Jungmannově ulici 1. Vstupné činí 80 Kč. K tanci a poslechu zahraje kapela Sentiment, o zábavu se pod vedením Kamily Borovské postará stepařská skupina Step by Step.

Vítáni jsou i ti, kteří nechtějí tančit, ale rádi se pobaví se svými spolužáky a lektory. Kromě posluchačů U3V jsou srdečně zváni i akademici a další zájemci. Uvedený dress code doporučuje vintage koktejlové oblečení.

Ples s podtitulem Pozdně odpolední čaj o páté začíná v 18 hodin.

Hana PRAŽÁKOVÁ

15.11.17

Velvyslankyně Mexika navštívila Západočeskou univerzitu

19.07.18