Studenti Sutnarky představí veřejnosti své projekty ze zimního semestru

V pondělí 5. února v 16 hodin Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara slavnostně otevře pravidelnou klauzurní výstavu prací svých studentů. V budově fakulty bude do pátku 9. února ke zhlédnutí výběr prací více než šesti set studentů.

Výsledky klauzurních a semestrálních úkolů za zimní semestr představí všechny bakalářské i magisterské obory. Přiblížena bude náplň a úroveň studentů všech ateliérů - Mediální a didaktická ilustrace, Komiks a ilustrace pro děti, Kniha a tvarování papíru, Grafický design, Vizuální komunikace, Ilustrace grafika, Malba, Animovaná a interaktivní tvorba, Multimédia, Nová média, Intermédia, Užitá fotografie, Socha a prostor, Keramika, Fashion design, Průmyslový design, Produktový design, Design nábytku a interiéru a Design kovu a šperku.

Letos bude výstava obohacena o téma „Únor 1948“, které bylo zadané napříč obory. Výběr prací bude součástí komponovaného večera, který pořádá Plzeňská filharmonie, Ústav pro studium totalitních režimů a Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara. Koncert s doprovodným mluveným slovem se v budově fakulty bude konat v úterý 27. února. Vstupenky je již nyní možné zakoupit prostřednictvím portálu Plzeňská vstupenka.

Výstava je vhodná nejen pro milovníky umění, ale i pro zájemce o studium na Sutnarce nebo zaměstnavatele hledající odborné pracovníky ze zmíněných oborů. Expozici je možné navštívit v uvedeném termínu od 8 do 20 hodin.

Fakulta však upozorňuje návštěvníky, že ve dnech 6. a 7. února budou zároveň v prostorách výstavy probíhat klauzurní postupové zkoušky, a proto příchozí prosí, aby brali ohled na studenty a jejich zkušební komise.

Galerie


Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara

Lenka THOMAYER OPATRNÁ

31. 01. 2018


Ohlédnutí za Letní školou mechaniky kompozitních materiálů

Další vzdělávání Spolupráce Univerzita

Fakulta aplikovaných věd

11. 10. 2019

Mučicí kostým od studentek Sutnarky byl nominován do finále novozélandské soutěže WOW

Soutěž Studenti Úspěchy

Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara

07. 10. 2019

Radost ze svobody zaplaví Sutnarku

Koncert Spolupráce Veřejnost

Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara

14. 10. 2019