Načerpejte informace o studiu v zahraničí na akci Erasmus Night

Zvažujete studijní pobyt v zahraničí a nemůžete se rozhodnout, zda opravdu vyrazit? Přijďte na Erasmus Night! Koná se 6. března od 17 hodin v prostorách plzeňské Papírny.
Erasmus Night je večer určený všem studentům ZČU, kteří se chtějí vydat do zahraničí a rádi by získali maximum informací. Těšit se můžete na poutavá vyprávění i zajímavé fotky z výjezdů v rámci programů Erasmus+ a Free Movers. O svoje zážitky ze studia v evropských i mimoevropských zemích se podělí studenti Fakulty ekonomické, která večer pořádá.

Zahraje skupina Kam běžíte?! Akustic Band. Těšit se můžete i na welcome drink a občerstvení.

Studovat v zahraničí je nenahraditelná zkušenost a Erasmus Night může stát na jejím začátku.

Šárka Stará

27. 02. 2018

Jak jsme na tom v Evropě se svobodou? Napište esej a soutěžte

Soutěž Spolupráce Studenti