Studenti Fakulty zdravotnických studií diskutovali s ministrem Adamem Vojtěchem

Ve čtvrtek 15. března navštívil Plzeň ministr zdravotnictví Adam Vojtěch. Jednou z jeho zastávek byla Fakulta zdravotnických studií ZČU.
Návštěvě Fakulty zdravotnických předcházela prohlídka Fakultní nemocnice Plzeň, a to jak areálu na Borech, tak na Lochotíně. Tam se ministr zdravotnictví také setkal se zaměstnanci a s děkanem Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni a přednostou Onkologické a radioterapeutické kliniky profesorem Jindřichem Fínkem.
Odpolední část programu už byla zcela věnována Fakultě zdravotnických studií ZČU, kde ho přivítala děkanka Ilona Mauritzová. Bezmála dvě hodiny pak ministr Adam Vojtěch strávil v zaplněné posluchárně setkáním a diskusí se studenty.

Fakulta zdravotnických studií

Šárka Stará

20. 03. 2018

Projekt Desing+ prověřil schopnost studentů spolupracovat napříč obory