Zámek Nečtiny představuje novinky pro letošní sezonu

Ubytovací a školicí středisko Západočeské univerzity v Plzni v poslední době prodělalo nemalé změny a další se ještě chystají. Ve fotogalerii si prohlédnete, nač se nově můžete těšit.

Potěšeni budou milovníci venkovních aktivit, pro které vzniklo workoutové a volejbalové hřiště, nechybí hřiště pro děti s pískovištěm a trampolínou. V teplých letních dnech se můžete osvěžit a zrelaxovat u malého bazénku. Vnější prostory určené k odpočinku se neustále zatraktivňují a rozšiřují.

Pokud vám při pobytu nebude počasí přát, můžete využít relaxační prostor s infrasaunou a společenskou místnost s kulečníkem a fotbálky. Novinkou je i rozlehlý bar v industriálním stylu, který kromě všemožných laskomin nabízí i křupavou pizzu, pivo a široký výběr kávy. Součástí prostor je přilehlá televizní projekce.

Pořadatelé školení, seminářů a kurzů mohou využít dvě rozlehlé učebny s IT tabulemi a flipchartem. Zrekonstruovaný  salónek zase poslouží menší skupince lidí, která se rozhodne na zámku uspořádat svatební hostinu nebo jakoukoliv jinou oslavu.

Všichni, kdo si budou chtít v poklidu prohlédnout okolí zámku a jeho neposkvrněnou přírodu a nádherné památky, si mohou vypůjčit elektrokolo nebo koloběžku, díky nimž snadno zdolají zdejší turistické stezky.

Rekonstrukcí prošla také sociální zařízení. Ihned při příjezdu zaujme opravená fasáda. V těchto dnech provozovatel zámku také chystá novou terasu, která bude jako stvořená pro relaxaci během teplých a jarních večerů.

Celková ubytovací kapacita objektu činí 122 lůžek. Studenti denního studia ZČU, zaměstnanci univerzity a bývalí pracovníci, kteří už jsou v důchodu, mohou využít zvýhodněné ubytování za cenu 200 lůžko/noc. Tato nabídka neplatí pro desetilůžkový pokoj.  Všechny jedno- až pětilůžkové pokoje mají společné sociální zařízení na chodbě.

Více informací naleznete na webu zámku Nečtiny.

03. 04. 2018

Ani na pražském festivalu Maker Faire Prague nechyběl Smart Train

Další vzdělávání Festival Veřejnost

Fakulta aplikovaných věd