Zámek Nečtiny představuje novinky pro letošní sezonu

Ubytovací a školicí středisko Západočeské univerzity v Plzni v poslední době prodělalo nemalé změny a další se ještě chystají. Ve fotogalerii si prohlédnete, nač se nově můžete těšit.

Potěšeni budou milovníci venkovních aktivit, pro které vzniklo workoutové a volejbalové hřiště, nechybí hřiště pro děti s pískovištěm a trampolínou. V teplých letních dnech se můžete osvěžit a zrelaxovat u malého bazénku. Vnější prostory určené k odpočinku se neustále zatraktivňují a rozšiřují.

Pokud vám při pobytu nebude počasí přát, můžete využít relaxační prostor s infrasaunou a společenskou místnost s kulečníkem a fotbálky. Novinkou je i rozlehlý bar v industriálním stylu, který kromě všemožných laskomin nabízí i křupavou pizzu, pivo a široký výběr kávy. Součástí prostor je přilehlá televizní projekce.

Pořadatelé školení, seminářů a kurzů mohou využít dvě rozlehlé učebny s IT tabulemi a flipchartem. Zrekonstruovaný  salónek zase poslouží menší skupince lidí, která se rozhodne na zámku uspořádat svatební hostinu nebo jakoukoliv jinou oslavu.

Všichni, kdo si budou chtít v poklidu prohlédnout okolí zámku a jeho neposkvrněnou přírodu a nádherné památky, si mohou vypůjčit elektrokolo nebo koloběžku, díky nimž snadno zdolají zdejší turistické stezky.

Rekonstrukcí prošla také sociální zařízení. Ihned při příjezdu zaujme opravená fasáda. V těchto dnech provozovatel zámku také chystá novou terasu, která bude jako stvořená pro relaxaci během teplých a jarních večerů.

Celková ubytovací kapacita objektu činí 122 lůžek. Studenti denního studia ZČU, zaměstnanci univerzity a bývalí pracovníci, kteří už jsou v důchodu, mohou využít zvýhodněné ubytování za cenu 200 lůžko/noc. Tato nabídka neplatí pro desetilůžkový pokoj.  Všechny jedno- až pětilůžkové pokoje mají společné sociální zařízení na chodbě.

Více informací naleznete na webu zámku Nečtiny.

Hana PRAŽÁKOVÁ

03.04.18

ZČU pořádá 6. národní konferenci transferu technologií

17.04.18