Poznejte Kavky, nabízí studentům Česká televize

Studenti posledních ročníků navazujícího magisterského nebo doktorandského studia se mohou zapojit do celoročního programu dlouhodobých stáží ČT start.
Uplatnění napříč celou Českou televizí od techniky po marketing, taková je nabídka celoročního programu dlouhodobých stáží ČT start. Studenti si díky nim mohou při škole vydělávat prací v oboru a nabírat cenné zkušenosti. "Na 12 měsíců se stanete plnohodnotnou součástí týmů těch nejlepších profesionálů, od kterých se budete moci učit. V rámci programu budete mít přiděleného svého garanta, který vás bude celou stáží profesně provázet a pravidelně vám poskytne zpětnou vazbu,"  nabízí Česká televize.

Ve středu 3. října připravila ČT pro zájemce o stáž také Den otevřených dveří nazvaný Poznej Kavky.

Úspěšní studenti mohou navíc na konci stáže získat v ČT stálé místo. Stáž podle svých představ si mohou vybrat na kariérních stránkách České televize.

Pavel KORELUS

27. 09. 2018

Ohlédnutí za 2. ročníkem MechCampu

Další vzdělávání Studenti Veřejnost