Vydavatelství Západočeské univerzity zve na Plzeňský knižní trh

I letos na podzim pořádá Knihovna města Plzně festival regionálních nakladatelů. Chybět nebude ani Vydavatelství ZČU.

Knižní novinky od nakladatelství ze západu Čech představí 17. října už čtvrtý ročník festivalu regionálních nakladatelů Plzeňský knižní trh. Uspořádá ho Knihovna města Plzně. Vydavatelství ZČU na festivalu uvede nejen své knižní novinky, ale navíc nabídne i festivalovou slevu ve výši deseti procent.

Prodejní trh začne v 10 a skončí v 18 hodin v Polanově síni Knihovny města Plzně v ulici B. Smetany, připraven je také celodenní doprovodný program, jehož dějištěm se stane čítárna Ústřední knihovny pro dospělé. Více informací včetně kompletního seznamu vystavovatelů naleznete na facebooku události.

Univerzitní knihovna

Jakub Pokorný

11. 10. 2018

Po stopách německého osídlení západu Čech vyšla patnáctá exkurze