V Bitvě o Plzeň letos zvítězila Lékařská fakulta

Sport Studenti Veřejnost

V šestém ročníku hokejové bitvy mezi Západočeskou univerzitou a Lékařskou fakultou v Plzni Univerzity Karlovy byli tentokrát úspěšnější medici. Zvítězili 3:2.
Obvykle tvoří společný hokejový tým a pod názvem Akademici bojují v Evropské univerzitní hokejové lize. Jednou za rok se však postaví proti sobě, aby svedli Bitvu o Plzeň. Řeč je o hokejistech Západočeské univerzity a Lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Duel, který se konal už pošesté, letos za stavu 3:2 vyhrála Lékařská fakulta. Na zápasy převahu stále drží Západočeská univerzita, která dokázala mediky porazit čtyřikrát.
Jaký byl průběh turnaje, kdo skóroval a jak výkony hráčů hodnotí jejich trenéř? To vše si můžete přečíst na webových stránkách Akademiků.

Šárka Stará

Miroslav Holeček byl opět zvolen kandidátem na rektora ZČU

Tisková zpráva Univerzita Zaměstnanci

28. 11. 2018