V Bitvě o Plzeň letos zvítězila Lékařská fakulta

Sport Studenti Veřejnost

V šestém ročníku hokejové bitvy mezi Západočeskou univerzitou a Lékařskou fakultou v Plzni Univerzity Karlovy byli tentokrát úspěšnější medici. Zvítězili 3:2.
Obvykle tvoří společný hokejový tým a pod názvem Akademici bojují v Evropské univerzitní hokejové lize. Jednou za rok se však postaví proti sobě, aby svedli Bitvu o Plzeň. Řeč je o hokejistech Západočeské univerzity a Lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Duel, který se konal už pošesté, letos za stavu 3:2 vyhrála Lékařská fakulta. Na zápasy převahu stále drží Západočeská univerzita, která dokázala mediky porazit čtyřikrát.
Jaký byl průběh turnaje, kdo skóroval a jak výkony hráčů hodnotí jejich trenéř? To vše si můžete přečíst na webových stránkách Akademiků.

Šárka Stará

30. 11. 2018