Prodejní výstava prací studentů Sutnarky

Nezapomeňte při předvánočním lovu dárků zavítat do Kulturky ZČU, kde budete moci pro své blízké pořídit originální vánoční dárky v rámci tradičního vánočního výstavního projektu Design Market.

Ve dnech od 5. do 17. prosince zde budou svoji tvorbu představovat studenti Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara. Stejně jako v minulých letech budou zastoupeny práce od šperků, knih, zápisníků a pohlednic, přes tašky, doplňky, fotografie či heboučké plyšáky.

Přijďte podpořit mladou svěží studentskou tvorbu a zároveň pořídit ryze originální dárek pro někoho z Vašich blízkých. Otevřeno pro vás máme od pondělí do pátku 9 – 19 hodin a v sobotu 13 – 19 hodin.

Lenka THOMAYER OPATRNÁ

Student Fakulty strojní uspěl v soutěži Cena Emila Škody

Soutěž Studenti Úspěchy

Fakulta strojní