Studenti a pedagogové Sutnarky vystavují v Záhřebu

Univerzita Veřejnost Výstava

Ve čtvrtek 21. února 2019 byla v prestižní chorvatské galerii Klovičevi dvori zahájena výstava Renáty Fučíkové, Václava Šlajcha a jejich studentů ateliéru Mediální a didaktická ilustrace. Výstava je zde k vidění do konce března.
Renáta Fučíková získala v minulém roce za své ilustrace černočerné proškrabované kresby, Praha v srdci a Franz Kafka, Grand Prix na sedmém ročníku Bienále ilustrací v Záhřebu 2018. Její studenti zde obdrželi Zvláštní ocenění. Díky tomu nyní představují chorvatskému publiku své projekty Dobrých 100, Česká zima a Pilseñ spolu s vybranými semestrálními a závěrečnými pracemi. K vidění je tak na 277 ilustrací různých formátů a technik.

Lenka THOMAYER OPATRNÁ

26. 02. 2019

Od loňského dubna vybavila ZČU laboratoře a posluchárny za více než 142 milionů korun

Spolupráce Studium Univerzita