Projekt Laboratoř EU opět hledá nejlepší diplomové práce

Soutěž Studenti

Zastoupení Evropské komise v Praze a Centrum evropských studií VŠE vyhlásilo soutěž už potřinácté. Vítěz získá 1000 EUR.

Do pátku 15. března mohou studenti či absolventi magisterských či navazujících magisterských programů posílat přihlášky do soutěže Laboratoř EU. Projekt, jenž organizuje Zastoupení Evropské komise v Praze spolu s Centrem evropských studií Vysoké školy ekonomické v Praze, se koná už třináctým rokem. Studenty k účasti motivuje i finančními odměnami.

Laboratoř EU hledá nejlepší diplomovou práci týkající se evropských záležitostí. Česky, slovensky či anglicky psaná práce má řešit aktuální tematiku Evropské unie, musí být obhájena obvyklým způsobem na dané univerzitě či vysoké škole a od její obhajoby nesmí uplynout více než jeden rok.

Přihlášku může podat autor práce nebo jiná osoba, například vedoucí práce, studijního programu, katedry, proděkan fakulty a další se souhlasem studenta. Přihlášku najdete na webu Centra evropských studií VŠE.

Vítěz soutěže získá 1000 EUR, druhé místo organizátoři odmění částkou 700 a třetí místo částkou 500 EUR.

Pavel KORELUS

12. 03. 2019

Slovo prorektorky ke studentům

COVID-19 Studenti Studium